Eko-akcesoria montażowe urządzeń sieciowych

data publikacji: 12.06.2022

Firma Modern Communications zaprasza do skorzystania z oferty dedykowanych akcesoriów do montażu urządzeń sieciowych w postaci szyn i uchwytów do szaf Rack. Jest to alternatywa do tradycyjnych rozwiązań wykonanych ze stali.

W ofercie mamy gotowe, uniwersalne systemy montażowe, które można zaadaptować do istniejących urządzeń montowanych w szafach Rack o wadze do 30 kg. Montaż wymaga podstawowych narzędzi – śrubokręt oraz klucz płaski.

Opracowane rozwiązanie pozwala na wykorzystanie podczas produkcji tworzyw sztucznych poddanych recyklingowi lub mogącymi być ponownie użytymi. Prezentowane poniżej produkty wykonane są z polimetakrylanu metylu (PMMA).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego w celu przygotowania oferty. Istnieje również możliwość realizacji dedykowanych rozwiązań (projektu oraz produkcji seryjnej, minimalne zamówienie 100 szt.).

Modern Communications Grzegorz Skiba uczestniczy w projekcie „Fundusz Badań i Wdrożeń – Voucher Badawczy” realizowanym w ramach Osi priorytetowej 1 Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, działanie 1.2 Promowanie inwestycji przedsiębiorstw w badania i innowacje, poddziałanie 1.2.1 Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.
Tytuł projektu: „Opracowanie eko-akcesoriów montażowych urządzeń sieciowych”
Kwota dofinansowania: 78 400,00 PLN